Ósmoklasiści na spływie kajakowym

Utworzono dnia 21.06.2023

W środę 21 czerwca 2023 roku uczniowie klasy VIII wraz z opiekunami: panią Agnieszką Andrzejewską oraz panem Marcinem Kaczmarkiem wyruszyli na trasę spływu kajakowego Przystajnia - Wielowieś. Podczas trzygodzinnego spływu wycieczkowicze podziwiali piękno otaczającej ich przyrody i słuchali śpiewu ptaków. Przy okazji wspierali się, starali się obrać najlepszą taktykę, aby omijać przeszkody i płynąć do wyznaczonego celu. Uczniowie wraz z opiekunami nie kryli swojego zadowolenia ze wspólnie spędzonego czasu. Dla wszystkich były to wspaniałe chwile, które zostaną na długo w pamięci.

Ósmoklasiści na spływie kajakowym

Utworzono dnia 22.06.2023, 00:28