Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Pożegnanie Absolwentów

Utworzono dnia 24.06.2022

W piątek 24 czerwca br.  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022, które poprzedzone zostało Mszą świętą celebrowaną przez księdza prałata Jerzego Adamczaka.

Podczas piątkowej uroczystości uhonorowano uczniów klas I-III dyplomami "Wzorowego Ucznia", a uczniów klas IV-VII świadectwami z biało-czerwonym paskiem. Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Pani dyrektor Iwona Tomalak podziękowała osobom prywatnym, organizacjom oraz rodzicom za wspieranie działań podejmowanych w tym roku szkolnym na terenie naszej placówki.

Szczególnym momentem było wręczenie uczniom klasy ósmej świadectw ukończenia szkoły podstawowej. Absolwenci ze średnią 4,75 i powyżej otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice odebrali z rąk pani dyrektor i wychowawcy listy gratulacyjne.

W dalszej części zaprezentowali się na scenie tegoroczni Absolwenci, którzy swój występ zakończyli polonezem. Ósmoklasistów, w imieniu całej społeczności szkolnej, pożegnali uczniowie klasy siódmej.

Po części artystycznej uczniowie i towarzyszący im rodzice udali się do klas, gdzie wręczone zostały pozostałe świadectwa.

Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji!

I.T.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Pożegnanie Absolwentów