Podsumowanie czytelnictwa w Bibliotece Publicznej

Utworzono dnia 17.06.2019

W poniedziałek 17 czerwca br. na zaproszenie bibliotekarki- pani Kamili Wojciechowskiej, pierwszoklasiści wraz z wychowawcą udali się do pobliskiej Biblioteki Publicznej na podsumowanie czytelnictwa w roku szkolnym 2018/2019. Okazało się, iż tytuł Najlepszego Czytelnika Biblioteki Publicznej z I klasy otrzymał Kacper Maląg. Wszyscy serdecznie gratulowali zwycięzcy, który w nagrodę otrzymał książkę ,,Mity Greckie’’. Pani Kamila jak zwykle przygotowała dla swoich gości wiele atrakcji: były słodycze, czytanie ciekawej książki o gwarze wielkopolskiej, oglądanie najnowszych pozycji książkowych dla dzieci, a także prezenty- zakładki i balony. Pani bibliotekarka opowiadała pierwszoklasistom o działalności biblioteki. Zachęcała do wypożyczania książek, a także do udziału w różnorodnych zajęciach i warsztatach, które odbywają się w bibliotece.

To była niezwykle miła wizyta! Za wszystko Pani Wojciechowskiej serdecznie dziękujemy! Na pewno częściej będziemy korzystać z szerokiej oferty Biblioteki Publicznej.

R. K.

Podsumowanie czytelnictwa w Bibliotece Publicznej