Półkolonie letnie w szkole

Utworzono dnia 24.08.2018

W okresie od 20 do 24 sierpnia br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w półkoloniach letnich. Każdego dnia dzieci miały zapewnionych wiele ciekawych zajęć i atrakcji. Nauczyciele sprawujący opiekę nad uczniami przygotowali wyjazd na basen „Oceanik” w Ostrzeszowie, zwiedzili kompleks Górecznik, zawitali do Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku i uczestniczyli w dwóch bardzo interesujących warsztatach.  Pierwsze z nich poprowadziła pani Zofia Walczak wprowadzając dzieci w tajniki  decoupage. Podczas drugich warsztatów koloniści czerpali papier. Wiele niezapomnianych wrażeń dostarczył dzieciom pobyt w centrum Edukacji Jeździeckiej we Wtórku, jak również rozgrywki tenisa stołowego.

Serdecznie dziękujemy paniom Monice Jangas i Marcie Jarosik za sprawowaną opiekę, dzieciom za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tegorocznych półkolonii.

I. Tomalak

Półkolonie 2018 w szkole