Zawody sportowe

Utworzono dnia 06.04.2017

W czwartek 6 kwietnia 2017 roku drużyna naszej szkoły wzięła udział w eliminacjach gminnych turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka”. Zawody odbyły się na boisku „Orlik” w Wysocku Wielkim. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn chłopców. Zostały one podzielone na dwie grupy. Nasi chłopcy pewnie wygrali swoją grupę, wygrywając z Lewkowem 5:0, a z Sobótką 3:0 i tym samym zapewnili sobie awans do finału. Mecz finałowy SP Wtórek z SP Topola Mała odbył się w fatalnych warunkach atmosferycznych. Zakończył się remisem 1:1. O zwycięstwie zdecydowały rzuty karne, które dały przewagę Topoli 2:0. Naszą drużynę reprezentowali: Oskar Bożętka, Krystian Binek, Jakub Kędzia, Maciej Kędzia, Filip Kwiecień, Michał Mielcarek, Bartosz Moczyński, Patryk Moczyński, Mikołaj Szewczyk,  Jakub Strzelczak i Wojciech Wielebski.

Gratulacje!!!