Wystawa Foto Eko 2016 w naszej szkole

Utworzono dnia 12.05.2017

Dzięki współpracy z  Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody „Salamandra” w Poznaniu  gościliśmy w naszej szkole pokonkursową wystawę  Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Przyrodniczej Foto Eko 2016. Ekspozycję zaaranżowano z okazji obchodzonego niedawno Dnia Ziemi jak również z okazji  organizowanego w naszej szkole XIII Konkursu Przyrodniczego Gminy Ostrów Wielkopolski.

Głównym zadaniem wystawy była popularyzacja wiedzy przyrodniczej oraz rozwijanie i kształtowanie postaw przyjaznych naturze. Zdjęcia prezentowane na wystawie urzekały trafnością przedstawienia piękna świata przyrody: roślin, zwierząt i krajobrazu. Fotografie zachwyciły odbiorców pomysłowością i techniką wykonania. Wystawa miała wymiar  artystyczny i edukacyjny.

Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie tej niezwykłej wystawy w naszej szkole.