Święto Mamy w szkole

Utworzono dnia 30.05.2017

30 maja br. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki. Dyrektor szkoły, pani Anna Wojciechowska -Mrotek, powitała zgromadzonych gości. Dzieci złożyły wiązankę serdecznych życzeń swoim mamom i wyraziły wdzięczność w miłych słowach za miłość, za ciepło domowej atmosfery i trud codziennego życia.

W programie uroczystości znalazły się widowiskowe tradycyjne tańce ludowe - krakowiak i polka, ale i także te nowoczesne - taniec disco i taniec z pomponami. Każda z klas, pod kierownictwem swoich wychowawców, przygotowała dla swoich mam wzruszającą piosenkę. Uczennice z piątej i szóstej klasy zagrały na flecie i skrzypcach. Klasa czwarta natomiast zainscenizowała scenę z życia codziennego. Na koniec wszystkie dzieci podarowały swoim  kochanym i kochającym mamom własnoręcznie przygotowane prezenty.