Przegląd Piosenki Szkolnej PATAgO 2017 pt. "Śpiewać każdy może..."

Utworzono dnia 25.05.2017

Tradycyjnie jak co roku nasza szkoła wzięła udział w Gminnym Przeglądzie Piosenki Szkolnej, który odbył się 25 maja br. w GOKu w Wysocku Wielkim.

Uczniowie wystąpili w dwóch kategoriach wiekowych: klas I- III i klas IV- VI.

W młodszej kategorii z dużym powodzeniem wystąpił trzyosobowy zespół ,,Wesołe nutki’’ w składzie: Julia Bergandy- kl. III, Maria Czuk- kl. II i Oliwia Urban- kl. II, prezentując optymistyczny utwór pt. ,,Dobry dzień’’. Dziewczynki zajęły zaszczytne I miejsce.

Z podobnym sukcesem zaprezentował się zespół klas IV- VI ,,Tęcza’’ w składzie: Patrycja Janczak- kl. VI, Patryk Moczyński- kl. VI, Gabriela Fojud- kl. V, Julia Kowalska- kl. V, Joanna Królak- kl. V, Sandra Królak- kl. V, Bartosz Moczyński- kl. V, Patrycja Plewińska- kl. V, Wiktoria Olek- kl. IV i Julia Wojciechowska- kl. IV. Skoczna piosenka pt. ,,Wesoły pociąg’’, nawiązująca do upragnionych wakacji, połączona z ruchem scenicznym ujęła szanowne Jury oraz publiczność. Zespół zajął również I miejsce. Bardzo efektownie wystąpiła także Wiktoria Olek w kategorii solistów klas IV- VI z piosenką pt. ,,Umówimy się z Wisłą’’, jednak tym razem nie udało się jej zająć żadnego miejsca.

Uczniów do występu przygotowała pani Renata Kolenda.

To był bardzo udany dzień, pełen miłych wrażeń, który na długo zapadnie wszystkim uczestnikom w pamięci.