Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną

Utworzono dnia 07.04.2017

Na początku marca został ogłoszony szkolny konkurs na „Najpiękniejszą palmę wielkanocną”. Obowiązywała technika dowolna, jednak palma nie mogła być większa niż 80 centymetrów. Palmy przyniesione przez dzieci z klas II-V początkowo ozdabiały sale lekcyjne, natomiast w czasie rekolekcji została zrobiona wystawa, aby wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły mogli przyjrzeć się pracy naszych uczniów. Komisja konkursowa pod uwagę brała własną inicjatywę autorów, pomysł projektu i efekt końcowy.   W piątek 7 kwietnia 2017 r. zostały ogłoszone wyniki konkursu.

Oto zwycięzcy: I miejsce – Kacper Zmyślony, II miejsce – Ola Bochen oraz Sandra Królak i Mateusz Bąkowski, III miejsce – Nikola Walotka, Eryk Śródka oraz Wiktoria Szczypkowska i Bartosz Moczyński . Wyróżnieni: Jakub Głuszek, Bartosz Gomółka, Joanna Królak, Wiktor Markuszewski, Oliwia Urban i Klaudia Strzelczak.  Dzieci zabrały swoje palmy wielkanocne, aby w niedzielę Palmową iść z nimi do kościoła.

Wszystkim gratulujemy!