Konkurs "ZUCH"

Utworzono dnia 09.06.2016

Tradycyjnie jak co roku trzecia klasa wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie „ZUCH”, którego organizatorem było Centrum Edukacji Szkolnej. Konkurs odbył sięw marcu bieżącego roku. Przystąpiło do niego pięcioro uczniów: Aurelia Baurycza, Szymon Binek, Wojciech Łęgowski, Martyna Śniada i Jakub Ryfa. Mieli oni za zadanie rozwiązanie testu z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej oraz społeczno- przyrodniczej. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się licznymi umiejętnościami i szeroką wiedzą, zajmując wysokie lokaty. Najlepszy wynik uzyskał Wojciech Łęgowski, plasując się na dziewiątym miejscu i otrzymując tym samym Dyplom Laureata.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnych klasach!