PATAgO przegląd muzyczny

Utworzono dnia 13.05.2014

W poniedziałek (12.05.) i wtorek (13.05.) odbył się przegląd muzyczny w ramach PATAgO w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim. W kategorii zespoły i chóry kl. I-III naszą szkołę reprezentował zespół wokalny, który tworzą uczniowie kl. II i III i wykonał piosenkę "Piękny każdy dzień". Za to wykonanie zespół został nagrodzony III miejscem. Z kolei w kategorii kl. IV-VI zespół "Tęcza" zaśpiewał utwór "Cz-cza-cza".

We wtorek rywalizowali ze sobą soliści. Julia Kowalska przygotowała piosenkę "Ziemia - wyspa zielona", natomiast Roksana Miś wykonała utwór "Zbiorę cie w rejs".

Do przeglądu przygotowała uczniów pani Elżbieta Jernalczyk, opiekun koła wokalnego w naszej szkole. Wszystkim występującym gratulujemy udziału w konkursie.