Konkurs "Moja mama najwspanialsza na świecie"

Utworzono dnia 26.05.2014

Samorząd Uczniowski zorganizował kolejny konkurs dla uczniów naszej szkoły. Tym razem dotyczył on obchodzonego co roku święta mamy. Techniką dowolną miał zostać wykonany portret mamy lub inny rysunek ukazujący sytuację, w której to mama jest dla nas najwspanialsza na świecie. 26 maja wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkim upominkiem, a arcydzieła małych artystów można było podziwiać m.in. podczas „Dnia Mamy” organizowanego w naszej szkole.

Lista osób biorących udział w konkursie: Bartosz Moczyński, kl. II; Szymon Binek, kl. I; Kacper Sobczak, kl. III; Żaneta Bożętka, kl. VI;  Kacper Skałecki, kl. I; Martyna Śniada, kl. I; Julia Piątek, kl. IV; Patrycja Plewińska, kl. II; Wiktoria Szczypkowska, kl. II; Julia Kowalska, kl. II; Mikołaj Szewczyk, kl. II; Zofia Czuk, kl. II; Mateusz Bąkowski, kl. II; Paweł Biały, kl. II; Krystian Binek, kl. II; Patryk Moczyński, kl. III; Karolina Turska, kl. IV.