Kangur Matematyczny

Utworzono dnia 30.03.2014

W czwartek 20 marca 2014 r. po raz kolejny odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. W konkursie udział wzięło 23 uczestników:

w kategorii Żaczek – uczniowie klasy II: Biały Paweł, Kędzia Maciej, Kowalska Julia, Królak Joanna, Moczyński Bartosz i Szczypkowska Wiktoria;

w kategorii Maluch – uczniowie klasy III: Janczak Patrycja, Kmiecik Piotr, Kwiecień Filip, Moczyński Patryk, Sobczak Kacper i Strzelczak Jakub oraz uczniowie klasy IV: Bąkowska Beata, Gajda Dorota, Plewiński Marcin, Puchalska Katarzyna i Turska Karolina;

w kategorii Beniamin – uczniowie klasy V: Kot Patrycja, Sadowska Klaudia i Sobecki Szymon oraz uczniowie klasy VI: Cegielska Dominika, Królak Dawid i Niemczyk Marcin.

Każdy uczestnik konkursu otrzymał upominek – breloczek – układankę przestrzenną.

Wszystkim uczestnikom zmagającym się z matematycznymi zadaniami serdecznie gratulujemy!