"PATAgO 2013" konkurs zespołów tanecznych

Utworzono dnia 22.05.2013

W ramach XXV Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej 22.05.2013 r. odbył się konkurs zespołów tanecznych w Gminnym Ośrodku Kultury we Wysocku Wielkim. Naszą szkołę reprezentował zespół "Zahir" prowadzony przez panią Lidię Jarosik. "Zahir" zajął I miejsce uhonorowane dyplomem, statuetką i nagrodą.

Dziewczęta w sposób ujmujący zaprezentowały układ pt. "Jin i jang". Komisja w składzie m.in. Alicja Zaremba i Agata Kowańska doceniła współpracę widoczną między członkami grupy i zaangażowanie młodych tancerek oraz interesujący układ choreograficzny. W tym roku w skład zespołu wchodzą: Wiktoria Kaczmarek, Julia Machoł, Weronika Plewińska, Wiktoria Sobczak, Wiktoria Warchulska (z kl. VI); Natalia Bluz, Dominika Cegielska (z kl. V); Bożena Szewczyk (z kl. IV). Dziewczętom serdecznie gratulujemy!

Po prezentacji konkursowej uczestnicy wzięli udział w krótkich warsztatach dotyczących tańców ulicznych. Dobra zabawa i wspaniała atmosfera udzieliła się wszystkim obecnym na sali.