"PATAgO 2013" Konkurs Piosenki Szkolnej

Utworzono dnia 28.05.2013

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Przeglądzie Piosenki Szkolnej, który odbył się 27 i 28 maja 2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury we Wysocku Wielkim.

Wokalistów do występu przygotowywały: p. Violetta Pałat, p. Ewa C. Robaczyk oraz p. Renata Kolenda.

W kategorii solistów klas IV- VI drugie miejsce zdobyła uczennica klasy IV Roksana Miś.

W kategorii zespołów wokalnych klas IV- VI drugie miejsce zajął zespół klasy IV ,, Tęcza’’
w składzie: Roksana Miś, Bożena Szewczyk, Klaudia Sadowska, Julita Pietrzak i Patrycja Kot.

W kategorii zespołów wokalnych klas I- III pierwsze miejsce zajął zespół klasy III ,, Słoneczni’’ w składzie: Katarzyna Puchalska, Karolina Turska, Zuzanna Kasprzak, Agata Ryfa i Jakub Skoczyński.

Laureatów konkursów nagrodzono dyplomami i statuetkami. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobny upominek w postaci długopisu. Nauczycielom wręczono podziękowania za przygotowanie uczniów.

To był bardzo udany występ naszych śpiewaków. Dostarczył wielu miłych wrażeń, a także przyczynił się do wzbogacenia kunsztu wokalnego młodych artystów.