Dzień Mamy i Taty w przedszkolu oraz rozstrzygnięcie konkursu dla rodziców z dziećmi pt.: ,,Warzywne stworki"

Utworzono dnia 07.06.2023

Są takie dni szczególne w roku, w którym Mama i Tata mają swoje święto. Z tej okazji w środę 7 czerwca do naszego przedszkola zostali zaproszeni rodzice, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć w święcie z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki już od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Każda grupa pod czujnym okiem swoich nauczycielek przygotowała program artystyczny. Mali artyści odświętnie ubrani recytowali wierszyki, śpiewali piosenki i tańczyli. Na koniec wszystkie dzieci wręczyły rodzicom piękne laurki.

Po występach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci i rodziców „Warzywne stworki”. Dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne i pomysłowe prace, dlatego wszystkie zostały nagrodzone dyplomami i książeczkami.

I.T.

Utworzono dnia 14.06.2023, 12:22