Przedszkolaki pieką marchewkowe babeczki

Utworzono dnia 23.10.2019

W październiku, w ramach realizacji projektu kulinarnego, dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych zamieniły się w małych cukierników i postanowiły upiec smakowite marchewkowe babeczki.

Rączek chętnych do pracy nie brakowało. Duży entuzjazm wśród dzieci wzbudziło mieszanie składników oraz nalewanie ciasta do foremek. Przygotowanie babeczek sprawiło dzieciom ogromną radość, a słodki zapach pieczonego ciasta unosił się w całym przedszkolu.

I.T.

Pieczenie marchewkowych babeczek