Konkurs na wielkanocną pracę plastyczną przedszkolaków

Utworzono dnia 08.04.2020

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Ozdoba wielkanocna”. Wzięły w nim udział dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych.

Celem konkursu było rozwijanie aktywności twórczej dzieci, kształtowanie wrażliwości estetycznej, zacieśnianie więzi rodzinnych przy wykonywaniu pracy plastycznej oraz poznanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych. Mali wykonawcy i ich rodzice wykazali się dużą inwencją twórczą wykonując: pisanki, baranki, koszyczki, stroiki, zajączki, kurczaczki, kartki i inne ozdoby. Uczestnicy konkursu do wykonania swoich prac wykorzystali przeróżne materiały.

Wszystkie ozdoby były piękne, urzekały pomysłowością i różnorodną formą wykonania. W związku z tym wszystkie zasługują na zwycięstwo i zostają umieszczone na stronie internetowej naszego Zespołu. Dziękujemy za udział w konkursie.  Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

M.K.

Prace przedszkolaków