„Domowe wyzwania bazgrołów”, czyli rodzinny projekt działań edukacyjnych.

Utworzono dnia 03.04.2020

W ostatnim tygodniu marca, dzieci z grupy I „Pszczółki” wraz z rodzicami wzięły udział w projekcie edukacyjnym „Domowe wyzwania bazgrołków”. Głównym zamierzeniem projektu było wzmocnienie więzi rodzinnych oraz stwarzanie warunków do wspólnej zabawy. Bazgrołki, czyli główni bohaterowie projektu, zaprosiły dzieci i rodziców do wspólnego rozwiązywania zadań i wykonania domowych eksperymentów z tego co mieli w domach. Dzieci zobaczyły jak wygląda erupcja wulkanu, dlaczego potrzebujemy mydła do mycia rąk, wykonały tęczę z kolorowych cukierków, a na koniec zaspokoiły potrzebę ruchu z bazgrołkową gimnastyką dla smyka. Rodzice i dzieci chętnie podjęli wyzwanie, a wykonanie zadań udokumentowali przysłanymi zdjęciami.

Dziękujemy za zaangażowanie i współpracę.

I.T.

"Domowe wyzwania bazgrołów”, czyli rodzinny projekt działań edukacyjnych

Utworzono dnia 06.04.2020, 21:58