Wiosenne zajęcia przedszkolaków z rodzicami w gr.II "Misie"

Utworzono dnia 21.03.2019

21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Z tej właśnie okazji chętni rodzice z grupy ,,Misie” mogli poprowadzić zajęcia dla przedszkolaków. Zaraz po śniadaniu Pani Agnieszka Adam przeprowadziła z przedszkolakami zajęcia plastyczne. Wykonali razem motyle z rolki po papierze toaletowym i brystolu. Następnie Pani Ewelina Naskręcka przeczytała dzieciom ciekawą bajkę i omówiła ją wraz z nimi. Pani Natalia Szymoniak przygotowała elementy do wykonania biedronki, a przedszkolaki samodzielnie je skleiły. Na koniec Pani Natalia przygotowała zabawę ruchową przy muzyce. Wszystkim mamom pomagała także Pani Małgorzata Ben.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy postanowili zaangażować się w życie grupy. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom i były dla nich dużą atrakcją.

K.F.

Wiosenne zajęcia przedszkolaków z rodzicami w gr.II "Misie"

Utworzono dnia 25.03.2019, 23:42