Wiosenne zajęcia przedszkolaków z rodzicami w gr. I "Krasnoludki"

Utworzono dnia 21.03.2019

W czwartek 21 marca br. świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. W celu podkreślenia charakteru tego dnia wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane na zielono.

W naszej grupie gościliśmy rodziców, którzy poprowadzili zajęcia edukacyjne. Zabawy ruchowe pt.: „Wyścigi konne” poprowadziła pani Anna Parzydło, która wcieliła się w rolę komentatora sportowego, relacjonując wyścigi.  Zadaniem dzieci było reagowanie na sygnał słowny oraz wykonywanie poleceń.

Zajęcie plastyczne poprowadziła pani Anna Głuszek, która wprowadziła dzieci w wiosenny nastrój prezentując wiersz o wiośnie. Przedszkolaki wykonały piękne prace plastyczne, wypełniając kontur tulipana plasteliną.

Ten wyjątkowy dzień był pełen radości i uśmiechu.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w życie naszej grupy.

J.D.

Zajęcia otwarte dla Rodziców w gr. I "Krasnoludki"

Utworzono dnia 29.04.2019, 22:57