Wycieczka do Borysewa

Utworzono dnia 05.06.2017

5 czerwca grupa ,,Smerfy” była na wycieczce w ZOO Safari w Borysewie. Na miejscu na dzieci czekało wiele atrakcji. Na początek zwiedzili Zoo z przewodnikiem i mogli poznać wiele ciekawych gatunków zwierząt, takich jak białe tygrysy, białe lwy, surykatki, fokę Dawida i inne. Mieli też możliwość obserwować karmienie białych lwów, tygrysów oraz foki. Po zwiedzaniu Zoo nadszedł czas na zajęcia edukacyjne, dotyczące opieki nad zwierzętami. Dzieci obserwowały trzy zwierzęta: żółwia, węża oraz jaszczurkę, a także dowiedziały się co jedzą, jak się zachowują i w jakich warunkach żyją.

Dzieci odbyły również przejażdżkę na kucyku i pobawiły się w miejscowym Figlolandzie na dmuchanych zamkach. Zjadły również pyszny obiad i lody, a następnie wróciły do swoich rodziców bardzo zadowolone i pełne nowych doświadczeń.

Wycieczka do Borysewa

Utworzono dnia 07.06.2017, 23:39