Przedstawienie "Królewna Śnieżka"

Utworzono dnia 12.06.2017

12 czerwca 2017 grupa teatralna ,,Wesoła rodzinka” wystąpiła w przedstawieniu pt.: ,,Królewna Śnieżka”. Świetny scenariusz, pięknie wykonane kostiumy, bardzo utalentowani rodzice i dobra zabawa wraz z piękną oprawą muzyczną przyczyniło się do powstania wspaniałego, artystycznego widowiska.

Bajkę o Królewnie Śnieżce znają wszyscy, ale rodzice pokazali ją dla swoich dzieci w zupełnie nowej odsłonie: macocha, choć na początku nie ukazała się w najlepszym świetle, na koniec, po zaaplikowaniu ,,mikstury dobroci”, okazała się być całkiem miła, krasnoludki świetnie radziły sobie z tańcem i śpiewem, a także z przeprowadzeniem reanimacji. Nie zabrakło także  księcia, który wybawił śliczną Śnieżkę, a na koniec wszyscy wspólnie bawili się na ich weselu.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do powstania przedstawienia.

GALERIE:

Przedstawienie "Królewna Śnieżka" seria 1