Dzień Mamy i Taty

Utworzono dnia 24.05.2016

We wtorek 24 maja w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Dzieci z każdej grupy wiekowej zaprezentowały piękny program artystyczny dla swoich rodziców, a potem obdarowały ich laurkami. Podczas uroczystości rozstrzygnięty został konkurs "Moja książka kucharska - jem zdrowo i kolorowo". Dzieci i rodzice biorący udział w tym konkursie otrzymali dyplomy.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka teatr "Wesoła Rodzinka" - rodzice dzieci z grupy SMERFY, MISIE i KRASNOLUDKI przedstawili inscenizację utworu Juliana Tuwima "Rzepka". Przepiękna gra aktorów - rodziców i cudowne ich stroje sprawiły, że dzieci z zapartym tchem oglądały przedstawienie, a widownia zamarła z wrażenia. Oklasków było co niemiara.