Pożegnanie przedszkola

Utworzono dnia 24.06.2015

W środę 24 czerwca 2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola. Na „przedszkolnej scenie” po raz ostatni wystąpiły dzieci z grupy III „Smerfy” oraz 6–latki z grupy II „Misie”.

Absolwenci przedszkola zaprezentowali pożegnalny występ, który rozpoczął się polonezem. Następnie dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i wykonały taniec do muzyki Shakiry.

Na pamiątkę pobytu w przedszkolu dzieci otrzymały dyplomy i książki. Rodzice podziękowali dyrekcji, nauczycielom oraz  wszystkim pracownikom przedszkola za opiekę i wychowanie. Na koniec wszyscy udali się na wspólny słodki poczęstunek.

Wszystkim dzieciom kończącym edukację przedszkolną życzymy bezpiecznych i udanych wakacji oraz wielu sukcesów w szkole.