Święto Przedszkola, Pasowanie na Przedszkolaka

Utworzono dnia 30.10.2013

30.10.2013 tego dnia obchodziliśmy Święto Przedszkola połączone z Pasowaniem na Przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny przed swoimi rodzicami. To był pierwszy, oficjalny występ najmłodszych przedszkolaków.

Dzieci pięknie tańczyły, deklamowały wiersze i śpiewały piosenki. Wszyscy obecni jednogłośnie uznali, że dzieci zdały swój pierwszy egzamin i mogą złożyć ślubowanie. Ale zanim to nastąpiło do dzieci przybyły wróżki z Krainy Bajek i przyniosły dzieciom dary: radości, mądrości, miłości i wdzięku. Przedszkolacy złożyli uroczystą przysięgę, a następnie zostali pasowani przez panią dyrektor. W poczet przedszkolaków zostało przyjętych 23 dzieci. Wychowawcy grup wręczyli każdemu pasowanemu dziecku pamiątkowy ,,Dyplom Pasowania na Przedszkolaka’’. Natomiast Rada Rodziców, którą reprezentowała na tej uroczystości Pani Renata Grzegorowska podarowała wszystkim dzieciom pamiątkowe odznaki.

Potem nastąpiła wspólna zabawa. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach organizowanych przez Klaunów, specjalnie na ten dzień zaproszonych. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała wszystkich do tańca. Była też słodka niespodzianka przygotowana przez rodziców.

To był niezapomniany dzień!