Utworzono dnia 26.11.2012

W dniu 26 listopada 2012 r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Dzień rozpoczął się od układania przyniesionych misiów w „Krainie Pluszowego Misia”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Były zabawy z chustą, zagadki i kolorowanki. Poznały historię święta, wspólnie recytowały „Życzenia dla Misia”. Bawiły się przy piosence „Jadą, jadą misie”.  Największą radość sprawiło dzieciom „ małe co nieco” Kubusia Puchatka, czyli kosztowanie miodu paluszkiem. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci pozowały do zdjęć grupowych ze swoimi ulubieńcami.

W przyszłym roku na pewno znowu zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne będziemy się uczyć i bawić.

Utworzono dnia 12.09.2016, 10:41