Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastyczno-Technicznego dla klas I-III "Kartka z życzeniami dla Szkoły"

Utworzono dnia 05.05.2021

Z okazji sześćdziesięciolecia powstania budynku naszej szkoły został ogłoszony Szkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny dla klas I-III "Kartka z życzeniami dla Szkoły". Celem konkursu było: upamiętnienie sześćdziesięciolecia powstania szkoły, kreatywne uczestnictwo w wydarzeniach związanych z obchodami sześćdziesięciolecia powstania szkoły poprzez łączenie wiedzy historycznej i wyobraźni plastycznej, rozwijanie aktywności twórczej dzieci, a także promowanie i rozwijanie uzdolnień plastyczno-technicznych. Jury w szczególności zwracało uwagę na samodzielność wykonania pracy, oryginalność, pomysłowość, dobór środków i techniki plastycznej, a także uwzględniało merytoryczność - zgodność pracy z tematyką konkursu.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce - Klaudia Andrzejewska

II miejsce - Wiktoria Walczak

III miejsce - Bartosz Świtała

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

L.G.