Konkurs na najładniejszą salę lekcyjną rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 31.05.2019

W tym roku szkolnym ogłoszono Konkurs na najładniejszą salę lekcyjną. Od października do maja uczniowie klas 1-8 gromadzili punkty za tematyczny wystrój i ciekawe pomysły na dekoracje oraz zaangażowanie całej klasy w utrzymaniu czystości i estetycznego wyglądu sali lekcyjnej. Zwracano uwagę na pielęgnację kwiatów oraz porządek w szatni szkolnej. Konkurs składał się z siedmiu etapów.

Uroczystego ogłoszenia wyników i wręczenia bonów podarunkowych dokonano na apelu z okazji Dnia Dziecka w piątek, 31 maja br. Po podsumowaniu punktów klasyfikacja wyglądała następująco:

Dziękujemy wychowawcom i uczniom za zaangażowanie oraz wysiłek włożony w dbanie o piękny wygląd sal lekcyjnych. Organizatorami konkursu byli: Samorząd Uczniowski, Dyrektor Zespołu oraz Rada Rodziców.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za ufundowanie dla zwycięskich klas nagród, które były zapowiedziane w regulaminie konkursu.

IT

Konkurs na najładniejszą salę lekcyjną rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 11.06.2019, 00:45