Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Utworzono dnia 22.06.2018

W piątek 22 czerwca 2018 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Wzięli w niej udział uczniowie klas I-VII Szkoły Podstawowej im. Orła Białego we Wtórku, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. W części oficjalnej Pani Dyrektor Iwona Tomalak podziękowała uczniom i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życząc wszystkim zebranym wspaniałych wakacji.  W głównej części uroczystości nastąpiło wręczenie dyplomów „wzorowego ucznia” w klasach I-III i świadectw z wyróżnieniem najlepszym uczniom z klasy IV, V, VI i VII wraz z nagrodami książkowymi.

Po uroczystej akademii uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy uczniowie otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.

I. Tomalak