Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Utworzono dnia 24.06.2016

24 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Pani Dyrektor Anna Wojciechowska-Mrotek wręczyła nagrody książkowe uczniom z celującymi i bardzo dobrymi wynikami w nauce. W swoim przemówieniu przypomniała wszystkim uczniom o zasadach bezpiecznego wypoczynku, ale przede wszystkim życzyła udanych wakacji, pełnych niezapomnianych przygód oraz wrażeń.

Zakończenie roku było również dobrą okazją dla uczniów, aby podziękować Pani Dyrektor, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za ich trud, cierpliwość i poświęcenie włożone w pracę.

Pożegnaliśmy również uczniów klasy szóstej – wychowanków pani Marii Dytfeld. Wszystkim im życzymy sukcesów w nowych szkołach, a w życiu - wytrwałego dążenia do celu "by spełniać swoje marzenia"! Powodzenia!