Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Utworzono dnia 27.06.2014

W piątek 27 czerwca br. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014. Przybyłych gości, nauczycieli, rodziców i uczniów powitała Pani Dyrektor Anna Wojciechowska-Mrotek. W części oficjalnej nastąpiło wręczenie dyplomów „wzorowego ucznia” w klasach I-III i świadectw z wyróżnieniem najlepszym uczniom z klasy IV i V wraz z nagrodami książkowymi, a następnie świadectw ukończenia szkoły uczniom klasy VI. Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne rodzicom uczniów klasy VI, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. W dalszej części podziękowania otrzymali rodzice za pracę na rzecz dzieci i szkoły.

W części artystycznej wystąpili uczniowie klasy V, którzy pożegnali uczniów klasy VI. Ostatnie słowa należały do naszych absolwentów. Wspaniałych wrażeń dostarczył polonez zatańczony na zakończenie uroczystości.

Po akademii na sali gimnastycznej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie wręczono pozostałe świadectwa.