Wakacyjny obóz szkoleniowo-dochodzeniowy - Wtórek 2013

Utworzono dnia 26.08.2013

Ludowy Klub Sportowy „TAJFUN” Ostrów Wielkopolski zorganizował obóz szkoleniowo – dochodzeniowy dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Ostrów Wielkopolski. Zajęcia odbywały się na sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wtórku w dniach 05.08.2013 – 09.08.2013 oraz 11.08.2013 – 14.08.2013. W zajęciach uczestniczyło w zależności od dnia od 18 do 23 uczniów.

Obóz szkoleniowo - dochodzeniowy miał na celu:
- zagospodarowanie czasu wolnego w okresie wakacji,
- przedstawienie i zapoznanie dzieci z zasadami gry w tenisa stołowego, piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, gry i zabawy,
- promocję zdrowego stylu życia.

Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowaną kadrę Ludowego Klubu Sportowego „Tajfun” Ostrów Wielkopolski : Roberta Strzelczaka, Mariusza Dziergwę i Wojciecha Śmiechowskiego.
Organizator zorganizował w ramach obozu wycieczkę fakultatywną do ostrowskiego klubu jeździeckiego „OXER” mieszczącego się miejscowości Wtórek. Uczestnicy pod fachowym okiem pani Anny Parzydło mogli zwiedzić klub i zapoznać się z hodowlą koni w klubie jeździeckim.

Dla wszystkich uczestników obozu szkoleniowo – dochodzeniowego organizatorzy przygotowali napoje chłodzące, owoce i słodycze. Na zakończenie obozu każdy uczestnik otrzymał od organizatorów dyplom i drobne nagrody rzeczowe. Uczestnicy obozu byli bardzo zadowoleni z oferty przedstawionej przez Ludowy Klub Sportowy „Tajfun” Ostrów Wielkopolski.

Obóz szkoleniowo – dochodzeniowy odbył się przy wsparciu finansowym gminy Ostrów Wielkopolski. Nad całością przedsięwzięcia czuwał prezes LKS „Tajfun” Ostrów Wielkopolski – Robert Strzelczak.