Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/2013

Utworzono dnia 28.06.2013

W piątek 28 czerwca br. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/2013. Część oficjalną prowadziła Dyrektor Zespołu Anna Wojciechowska-Mrotek.

Na początku Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe oraz dyplomy "wzorowego ucznia" w klasach I-III, a następnie świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom z klasy IV i V. W dalszej części wręczono świadectwa ukończenia szkoły uczniom klasy VI. Rodzice uczennic klasy VI, które otrzymały świadectwa z wyróżnieniem, otrzymali listy gratulacyjne. Pani Dyrektor podziękowała również rodzicom za dotychczasową pracę na rzecz dzieci.

W dalszej części wystąpili uczniowie klasy V, którzy pożegnali uczniów klasy VI. Ostatnie słowa należały do naszych absolwentów. Niezwykle efektownym punktem ich wystąpienia był polonez zatańczony w towarzystwie młodszych koleżanek i kolegów.