Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Utworzono dnia 29.06.2012

29 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012. Część oficjalną rozpoczęła p.o. dyrektora szkoły Iwona Tomalak, która powitała przybyłych gości, nauczycieli, rodziców i uczniów. Pierwszym punktem uroczystości było wręczenie dyplomów "wzorowego ucznia" w klasach I-III i świadectw z wyróżnieniem najlepszym uczniom z klasy IV i V wraz z nagrodami książkowymi, a następnie świadectw ukończenia szkoły uczniom klasy VI. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych znaleźli się:

„Dyplom wzorowego ucznia” otrzymali:

kl. I – Patrycja Janczak, Piotr Kmiecik, Julia Łęcka, Patryk Moczyński i Julia Saranek ;

kl. II – Dorota Gajda, Katarzyna Puchalska, Agata Ryfa, Jakub Skoczyński, Nicola Woźniak;

kl. III – Julita Pietrzak - oraz nagrody książkowe - Roksana Miś i Robert Janczak.

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymali:

kl. IV – Dominika Cegielska, Dawid Królak i Weronika Markuszewska;

kl. V – Julia Machoł.

Świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymali:

Dominik Banach, Katarzyna Ciernia, Weronika Gozdek, Eliza Piórkowska, Daria Puchalska, Kacper Rachuta , Krystian Sobecki i Małgorzata Wczesna.

Pani Dyrektor przekazała rodzicom uczniów z klasy VI, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem listy gratulacyjne oraz podziękowała rodzicom za pracę na rzecz szkoły. Kolejnym punktem programu był występ uczniów klasy V, którzy „Galą Absolwentów” pożegnali uczniów klasy VI, po czym klasa VI zaprezentowała swoją część artystyczną pt. „Ważne są tylko te dni…”. Po przedstawieniu wychowawczyni Maria Dytfeld pożegnała swoich wychowanków. W imieniu rodziców wystąpiła delegacja rodziców z klasy VI dziękując nauczycielom za trud włożony w wychowanie i edukację dzieci i uroczyście przekazała na ręce Pani Dyrektor pamiątkowe tablo. Po zakończonej akademii uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie wręczono pozostałe świadectwa.