Spotkanie z animatorem zabaw w przedszkolu

Utworzono dnia 15.10.2019

W piątek, 11 października br. do grupy „Biedronek” zawitał animator zabaw - Klaun Leopold.  Przedszkolaki z radością przywitały miłego gościa. Do wspólnej zabawy zaproszono kolegów i koleżanki z najmłodszej grupy „Pszczółki”.

Leopold opowiedział dzieciom, czym się zajmuje oraz jakich atrybutów potrzebuje w swojej pracy. Przedszkolaki uczestniczyły w grach i zabawach oraz konkursach. Klaun umożliwił wszystkim wspaniałą zabawę i moc atrakcji. Wychowankom bardzo podobał się teleturniej „Jaka to melodia?”, podczas którego nasz gość zaprezentował kilkanaście utworów z repertuaru dziecięcego, grając na gitarze oraz akordeonie.

Wyjątkowe spotkanie dało wiele radości naszym przedszkolakom.

Serdecznie dziękujemy tacie Franka Klimczuka za zorganizowanie wspaniałego spotkania z animatorem.

JD

Spotkanie z animatorem zabaw w przedszkolu