Pasowanie na Przedszkolaka

Utworzono dnia 25.10.2019

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość dla całej społeczności Publicznego Przedszkola we Wtórku. W tym roku odbyła się ona w piątek,  25 października.

Uroczystość rozpoczęły swoim występem dzieci z grupy „Pszczółki”. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki oraz tańce. Dla większości był to pierwszy bardzo ważny występ.  Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka czarodziejską różdżką przez Panią Dyrektor. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek.

Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

I.T.

Pasowanie na Przedszkolaka