Żegnamy 6 latki

Utworzono dnia 18.06.2019

Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Po całym roku pracy nadszedł czas słodkiego lenistwa. We wtorek 18 czerwca dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej „Smerfy” żegnały przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji. Pięknie ubrane, z uśmiechami na twarzach dzieci powitały gości dostojnym polonezem, potem były wierszyki, piosenki i tańce. Zwieńczeniem naszej pożegnalnej uroczystości było rozdanie dyplomów. Pani Dyrektor podziękowała również rodzicom za ich zaangażowanie w życie przedszkola, życzliwość i współpracę.

Gratulujemy naszym absolwentom i życzymy sukcesów na nowej szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych wakacyjnych przygód.

I.T

Żegnamy 6 latki