Zajęcia otwarte dla Rodziców w gr. I "Krasnoludki"

Utworzono dnia 04.04.2019

W czwartek, 4 kwietnia br. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pod hasłem: „Uczymy się bawiąc”. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach oraz zabawach, prezentując rodzicom swoje wiadomości i umiejętności z zakresu aktywności polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej oraz ruchowej. Przedszkolaki, po wysłuchaniu opowiadania pt.: „Niespodzianka biedronki”, miały do wykonania różne zadania: rozpoznawały oraz nazywały wybrane zwierzęta mieszkające na łące, dzieliły na sylaby, rozwiązywały zagadki obrazkowe oraz wyszukiwały litery w wyrazach. Podczas zabaw matematycznych dzieci klasyfikowały kwiaty pod względem wielkości i koloru, przeliczały je oraz kontynuowały rozpoczęte rytmy. Ponadto utrwalały kolory w języku angielskim, uczestniczyły w  zabawach ruchowych oraz ćwiczeniach oddechowych.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przybycie!

J.D.     K.F.

Zajęcia otwarte dla Rodziców w gr. I "Krasnoludki"

Utworzono dnia 29.04.2019, 22:57