Wycieczka na Górecznik

Utworzono dnia 10.06.2019

W poniedziałek 10 czerwca dzieci z grupy III „Smerfy” udały się na wycieczkę do zajazdu Górecznik w Przygodzicach. Pobyt dzieci rozpoczęły od warsztatów „Małego Piekarza”, podczas których każde dziecko miało okazję uformować i upiec własny chlebek i zabrać go do domu. Kolejną atrakcją było zwiedzanie Mini Zoo. Dzieci podziwiały dumne pawie, przyjacielsko nastawione do ludzi koziołki oraz najbardziej egzotyczne zwierzątka – strusie. Dzieci zajrzały również do Domku Czerwonego Kapturka i wysłuchały bajki multimedialnej. Wielką radość sprawiła przejażdżka kolorową kolejką oraz zabawa w Parku Rozrywki. Po wspaniałych atrakcjach dzieci udały się na pyszną kiełbaskę z grilla, a następnie zmęczone, lecz z uśmiechami na twarzach wróciły do przedszkola.

I.T.

Wycieczka na Górecznik