Kostiumowy bal karnawałowy dla dzieci przedszkolnych

Utworzono dnia 28.02.2019

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W czwartek, 28 lutego odbyła się zabawa w naszym przedszkolu. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się dzieci przebrane za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, księżniczki, motyle, rycerzy, piratów i policjantów. Na tę okazję Rada Rodziców zaprosiła do prowadzenia balu panie animatorki z grupy „Bergerka”, które zachęcały dzieci do tańca, zorganizowały konkursy taneczne oraz pokaz olbrzymich baniek mydlanych. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach i tańcach.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie baliku. Kolejny bal już za rok.

I.T

Kostiumowy bal karnawałowy dla dzieci przedszkolnych