Program "Bezpieczne wakacje 2017"

Utworzono dnia 16.06.2017

Ruszyła ogólnopolska akcja „Bezpieczne Wakacje 2017”, do której przyłączyła się również nasza szkoła i przedszkole. Celem akcji jest podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie spędzania wolnego czasu, uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą i wypoczynkiem.

Równolegle od 18 czerwca w ramach kampanii prowadzony będzie - jak dotąd największy - konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży: "Moje Bezpieczne Wakacje 2017" - (Nie)znane atrakcje mojego regionu - pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej - Szczegóły wkrótce na stronie: BezpieczneWakacje.pl (zakładka Konkurs). W tym roku konkurs to także unikalna szansa na popularyzację regionalnych atrakcji turystycznych na ogólnopolską skalę!