Pożegnanie przedszkola

Utworzono dnia 19.06.2017

W poniedziałek 19 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola. Na „przedszkolnej scenie” po raz ostatni wystąpiły dzieci z grupy „Mądre Sówki”.

Absolwenci przedszkola zaprezentowali pożegnalny występ, który rozpoczął się polonezem. Następnie dzieci tworzyły akompaniament muzyczny na instrumentach do utworu J. Straussa „Marsz Radeckiego”, a także  recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz wykonały taniec do muzyki zespołu perkusyjnego-Safri Duo.

Na pamiątkę pobytu w przedszkolu dzieci otrzymały dyplomy i książki. Na koniec wszyscy udali się na wspólny słodki poczęstunek oraz wspólne wspominanie tych najmilszych momentów.

Wszystkim dzieciom kończącym edukację przedszkolną życzymy bezpiecznych i udanych wakacji oraz wielu  sukcesów w szkole.

Pożegnanie przedszkola

Utworzono dnia 22.06.2017, 23:38