"Mądre Sówki" w Borysewie

Utworzono dnia 09.06.2017

W piątek 9 czerwca br. „Mądre Sówki”  udały się na wycieczkę  do Zoo Safari w Borysewie. Przedszkolakom towarzyszył  przewodnik, który z pasją opowiadał o poszczególnych mieszkańcach zoo. Jedną z wielu atrakcji była obserwacja karmienia białych tygrysów oraz foki szarej. Wielką frajdą dla dzieci były zabawy w „Figlarni”- magicznej krainie rozrywki w której nasi podopieczni mogli m.in.: zjeżdżać na 9-metrowej zjeżdżalni, poskakać na trampolinie oraz przejść przez dmuchaną gąsienicę kryjącą liczne atrakcje. Pozytywne emocje wywołała przejażdżka na kucyku szetlandzkim. Przedszkolaki uczestniczyły także w zajęciach edukacyjnych - dowiedziały się, jakie sposoby komunikacji stosują zwierzęta. Na koniec wycieczki wszystkie przedszkolaki zakupiły maskotki z podobiznami zwierząt, które widziały.

Dzieci wróciły do domów zadowolone oraz pełne niezapomnianych wrażeń.

"Mądre Sówki" w Borysewie

Utworzono dnia 13.06.2017, 20:51