„Przedszkolaki wśród Indian” - wycieczka do Chocza

Utworzono dnia 21.06.2016

21.06.2016r. dzieci z gr. I i II odwiedziły wioskę indiańską w Choczu. Zaraz po przyjeździe zostaliśmy przywitani przez Indiankę i odwiedziliśmy Szeryfa. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Najpierw musiały pokonać Indiański Tor Przygody: Most Irokezów, Równoważnię Szoszonów, Belkę Apaczów, jak również kanion z przeszkodami. Po pokonaniu toru przeszkód dzieci otrzymały indiański tatuaż i indiańskie imię. Następnie był rzut tomahawkiem, kapeluszem na rogi bizona i podkową. Dużym zainteresowaniem cieszyło się dojenie krowy na czas oraz szukanie złota. Po wykonaniu wszystkich zadań na dzieci czekała ogromna dmuchana zjeżdżalnia.

Na koniec był poczęstunek przy grillu traperskim i zdjęcie grupowe na liście gończym na tle wioski indiańskiej dla upamiętnienia pobytu.

Wszyscy świetnie się bawiliśmy.